آشنایی با مجموعه تجهیزات ایمنی حافظ

تجهیزات ایمنی حافظ با داشتن متخصصانی خبره و کار آزموده در صنعت ایمنی و به پشتوانۀ سالیان طولانی فعالیت در زمینه تولید، واردات، تهیه و توزیع تجهیزات ایمنی، آتش نشانی، امداد و نجات و ترافیکی در میدان حسن آباد تهران و در قلب تپندۀ بازار ایمنی ایران فعالیت نموده و گام بسیار بزرگی در راستای حفاظت از حریق افراد و کارکنان برداشته است.

مجموعه تجهیزات ایمنی حافظ، با سیاست خرید آسان، شهر ایمن و ایمن سازی محیط‌های کاری، کارگاهی، کارخانجات صنعتی و منازل مسکونی و پیرو حذف نگرانی و دغدغه‌های هم وطنان عزیز راه اندازی شده و دارای سابقه درخشانی در این حوزه می‌باشد.

تجهیزات ایمنی حافظ با هدف تبدیل شعار اول ایمنی بعد کار به واقعیت، و با داشتن سابقه طولانی در زمینه واردات، تولید، پخش و فروش تجهیزات ایمنی و ترافیکی، در نظر دارد تا اجناسی با کیفیت بالا، دارای استاندارد را با قیمتی مناسب به دست مشتریان و مصرف کنندگان برساند، تا هم مورد رضایت کامل همگان قرارگیرد و هم جان و مال هموطنان عزیزمان را حفظ کند.

این مجموعه با در اختیار داشتن تجارب ارزنده و نیروهای کارآمد و متخصص در صنعت حفاظت و ایمنی آماده تهیه و تأمین و تجهیز هرگونه کارخانه، واحد تولیدی (محیط کاری) و اماکن صنعتی می‌باشد و از این رو آماده بستن قرارداد با ادارات، مؤسسات، واحدهای تولیدی، کارخانجات صنعتی، آتش نشانی‌ها، شهرداری‌ها و… می‌باشد.

مأموریت ما:

جامعه‌ای سالم، صنعتی روبه رشد، پرسنل و کارکنانی همیشه ایمن، مدیران و کارفرمایانی آسوده خاطر، قیمتی مناسب.

تماس با تجهیزات ایمنی حافظ