سوالات متداول

ماسک های صنعتی قالبا بسیار قوی و کار آمد هستند و به گونه ای طراحی شدند که از شخص در مقابل گرد و غبار و گازهای سمی و کار در شرایط سخت صنعتی محافظت نماید، اما نقطه ضعفی هم دارند این ماسک ها با تمام قدرتشان در مقابل با جذب و نفوذ ویروس ها ضعیف هستند.

با سلام و احترام به شما، خیر به هیچ وجه نمی توان از این ماسکها برای کارشما استفاده نمود به این خاطر که این ماسک ها با تمام توان و قدرتی که دارند درمقابل با گازهای سمی، گرد و غبار کارایی دارند و برای مکان های صنعتی طراحی شده اما اصلا برای محیط کار شما مناسب نیستند چراکه در مقابل با ورود و نفوذ ویروس ضعیف می باشند و دلیل اصلی آن نداشتن پارچه ملت بلون می باشد مگر اینکه بخواهید در زیر ماسک های نیم صورت یا تمام صورت از ماسک های جراحی سه لایه با پارچه ملت بلون استفاده نمایید.

بله داریم به این دلیل که بخشی از کار ما همانطور که شما فرمودید ایمنی هست و این یعنی ایمن کردن فرد در مقابل هرگونه خطر و قطعاً فروش ماسک‌های جراحی سه لایه با پارچه ملت بلون (ماسک حافظ) می‌تواند شما و هم وطنان عزیز را در مقابل هرگونه بیماری ایمن نماید.

تالار ویژه همکاران بخشی است که برای همکاران و سفارش اجناس در تیراژ بالا و با قیمت متفاوت طراحی شده، در این بخش اگر حضرت عالی همکار عزیز ما باشید به شرط داشتن سفارش برای تهران یا شهرستان بیش از حد معمول و تعداد زیاد و یا همکاری دائمی می‌توانید با کد وارد شوید و قیمت‌های ویژه برای همکاران را مشاهده و درصورت لزوم سفارش دهید.

لطفاً از طریق واتساپ یا تماس مستقیم ارتباط برقرار کنید تا درخدمتتون باشیم.

برای ثبت سفارش می‌توانید از طریق ارتباط مستقیم با شمارهای ثابت و همراه یا با استفاده از نرم افزارهای تلگرام یا واتساپ اقدام فرمایید.